Promocja BE COOL. Druga impreza GRATIS.

JEST COOL OKAZJA!

Czas ograniczonych spotkań i brak możliwości zabawy jest już za nami. Teraz chcemy dać Wam 2 x więcej zabawy w cenie jednej!
Zbierzcie minimum 10 osób, wspólnie kupcie zestaw Kameleon Paintball 500 kul + osprzęt za cenę 100 zł od każdej osoby, a zupełnie GRATIS otrzymacie Grę w Super Łuki dla całej grupy o wartości 700 zł – 1540 zł.
Oferta jest ograniczona czasowo – od 1 do 30 marca 2021 – więc sprawnie skrzyknijcie się ze znajomymi, zróbcie zrzutkę i kupcie niepowtarzalny BE COOL Voucher!
Macie dużo czasu na ustalenie wspólnego terminu i dokonanie rezerwacji bo BE COOL Voucher można zrealizować od 1 kwietnia aż do 30 września 2021 roku.

Czas obowiązywania promocji: 1 – 30 marca 2021 r.
Termin na wykorzystanie BE COOL Vouchera: 1 kwietnia – 30 września 2021 r.

Jesteśmy elastyczni! Chcesz przyjść dwa razy? Wykorzystaj tylko pół vouchera za pierwszym razem na jedną z atrakcji, a drugą atrakcję umów w innym terminie. COOL, prawda?

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Chcesz zamówić ofertę? WYPEŁNIJ FORMULARZ ZAMÓWIENIA i ciesz się podwójną zabawą ze znajomymi w super cenie. Niepowtarzalna oferta tylko u nas – w Kameleon Paintballl.

FORMULARZ pod linkiem (kliknij): https://forms.gle/eRFLgbd19nWgAC1x6

Z czym się to je?

SUPER ŁUKI (Archery Tag) – gra w której strzelacie do siebie specjalnymi strzałami z łuku, mając na twarzy ochronną maskę. Gra jest przeznaczona dla osób od 14 roku życia. Gra ma wiele super scenariuszy, a super zabawa dla kobiet i mężczyzn jest gwarantowana!

PAINTBALL – gra w której z markera (karabinu) strzelasz kulkami z farbą tak, aby ustrzelić przeciwników z drugiej drużyny. Postrzelone chwile w gronie przyjaciół – to jedna z przyjemniejszych rzeczy, które możesz robić by się dobrze bawić! Nie ważne czy to wieczór panieński czy kawalerski, urodziny czy po prostu zwykłe spotkanie by się wyszaleć.

Zawsze w naszej ofercie

Specjalnie dla Ciebie, oferujemy wiele korzyści za każdym razem:

  • spokojne miejsce na łonie natury
  • profesjonalnie przygotowane poligony do gry w Paintball i Super Łuki
  • miejsce na grill i ognisko
  • zadaszone altany ze stołami i ławkami
  • toaleta
  • przyjazna i kulturalna obsługa
  • wspomnienia i przeżycia których nikt Wam nie zabierze!

#niesiedźwdomu i #bawsiędobrze

Regulamin promocji

Przeczytaj regulamin promocji pod linkiem (kliknij) – plik PDF (450 kB)