21 lutego 2020

Imprezy

Urodziny paintballowe lub rodzinne strzelanko!

Urodziny zorganizowane przez nas to świetny pomysł na zabawę dla dziewczyn i chłopaków już od 8 roku życia. Mamy przygotowany specjalny bezpieczny sprzęt dla dzieci, z którego mogą korzystać też dorośli. Pozwala to na międzypokoleniową zabawę. Taka przygoda na świeżym powietrzu gwarantuje niezapomniane emocje, integrację a wszystko blisko i w supercenie. Do dyspozycji jest altana w której zrobisz poczęstunek dla gości i miejsce na ognisko by coś upiec. Jeśli wolisz – możesz zamówić pizzę z pobliskiej restauracji z dowozem na poligon. Czekamy na Was! Już teraz zarezerwuj termin.
#urodziny #Zabawa #Paintball #niesiedźwdomu #bawsiędobrze #KameleonPaintball #Radom #Końskie #Bryzgów #Polska #Przysucha #Białobrzegi #Zwoleń #Skaryszew #imprezy #osiemnastki #poligony #ogniska #urodziny #dladzieci #dzieci #młodzież #rodzina #rodzinkowo

Wieczór panieński, kawalerski lub kawalersko-panieński

Wspaniała opcja na spędzenie czasu przed ślubem w atmosferze wspaniałej zabawy z przyjaciółmi. Bawcie się swobodnie na łonie natury w Kameleon Paintball z możliwością kontynuowania imprezy przy grillu czy ognisku.
Zapewniamy sprzęt i poprowadzenie rozgrywek paintball w taki sposób aby Twoja ekipa bawiła się ile wystarczy sił.
Dla wieczorów panieńskich mamy do dyspozycji lżejszy sprzęt paintballowy, nie pozostawiający siniaków. Mimo to większość wybiera tradycyjny sprzęt paintballowy.
Na każdym z poligonów dostępna jest altana, gdzie można zorganizować poczęstunek dla gości.
Dostępna jest też opcja z kucharzem, który przygotuje wszystko do jedzenia dla Was, byście w 100% mogli cieszyć się zabawą bez martwienia się o szczegóły.
#urodziny #Zabawa #Paintball #niesiedźwdomu #bawsiędobrze #KameleonPaintball #Radom #Końskie #Bryzgów #Polska #Przysucha #Białobrzegi #Zwoleń #Skaryszew #imprezy #osiemnastki #poligony #ogniska #wieczórkawalerski #panieński #kawalerski #kawalerskopanieński

Imprezy firmowe

Zapewnij sobie i swoim pracownikom dobrą zabawę w Kameleon Paintball. Po szkoleniu czy konferencji, ruch i pozytywne emocje podczas rozgrywek Paintball czy bitwy na łuki będą doskonałą okazją do zintegrowania się i poznania w zupełnie innych okolicznościach niż w pracy i codzienności.
Zapewniamy zadaszone altany z miejscem do siedzenia oraz grillem i miejscem na ognisko, gdzie można swobodnie przygotować coś do jedzenia, lub jeśli wolisz możesz skorzystać z opcji z kucharzem, który przygotuje dobre jedzenie dla Twojej firmy w bardzo korzystnych cenach i na wysokim poziomie byś nie musiał myśleć o zakupach i organizacji wszystkiego. Jesteśmy po to, by maksymalnie uprościć organizację imprezy na wysokim poziomie.
#urodziny #Zabawa #Paintball #niesiedźwdomu #bawsiędobrze #KameleonPaintball #Radom #Końskie #Bryzgów #Polska #Przysucha #Białobrzegi #Zwoleń #Skaryszew #mazowieckie #imprezy #osiemnastki #poligony #ogniska #imprezyfirmowe #eventy #dobraimpreza

Spotkania szkolne i studenckie

Dwa rodzaje rozgrywek paintball i bitwy na łuki to doskonała i bezpieczna opcja na spotkania organizowane przez szkoły lub uczelnie. Należy pamiętać, że osoby niepełnoletnie powinny posiadać pisemną zgodę rodziców na rozgrywkę na sprzęcie dla dorosłych. Formularz zgody pobierzesz do druku tutaj.
Jeśli szukasz fajnego miejsca na wycieczkę rowerową z klasą, poligony Kameleon Paintball są do tego doskonałe. Z Radomia to tylko 12 km. U nas zrobisz ognisko i spędzisz czas bawiąc się w niezapomniany sposób.
Mamy też poligon w Bryzgowie niedaleko Końskich, Szydłowca, Stąporkowa czy Przysuchy więc z każdego miejsca masz do nas blisko!
Dzień chłopaka, zakończenie roku szkolnego a może atrakcja podczas półkolonii – to wszystko możemy zorganizować w wyjątkowy sposób.
#urodziny #Zabawa #Paintball #niesiedźwdomu #bawsiędobrze #KameleonPaintball #Radom #Końskie #Bryzgów #Polska #Przysucha #Białobrzegi #Zwoleń #Skaryszew #imprezy #osiemnastki #poligony #ogniska #szkoły #studenci #wycieczkirowerowe

Każda okazja jest dobra na postrzelone spotkanie!

Obsłużymy każdą grupę, która chce się bawić w Kameleon Paintball i zarezerwuje u nas termin na zabawę. Gwarantujemy poligon na wyłączność w czasie Twojej zabawy, obsługę która przeszkoli Was z zasad i wytłumaczy dostępne scenariusze gry. W czasie Twojej wizyty bez dodatkowych opłat korzystasz z zadaszonych altan i miejsca na ognisko, grilla, oraz toaletę. Baw się swobodnie i pamiętaj, że w Kameleon Paintball jesteśmy chętni by Ci pomóc przy organizacji Twojej wizyty i zapewniamy wszystko czego potrzeba do dobrej zabawy! Poligony które tworzymy dla Was są niepowtarzalne i zapewniają super możliwości podczas gry! Zadzwoń by zarezerwować termin lub uzyskać odpowiedź na pytania.
#urodziny #Zabawa #Paintball #niesiedźwdomu #bawsiędobrze #KameleonPaintball #Radom #Końskie #Bryzgów #Polska #Przysucha #Białobrzegi #Zwoleń #Skaryszew #imprezy #osiemnastki #poligony #ogniska

Doskonały prezent na każdą okazję!

Chcesz zrobić komuś prezent i podarować mu zabawę w Kameleon Paintball? Obdaruj go voucherem na imprezę u nas, zgodnie z Waszymi potrzebami na dowolnie uzgodniony termin. Łuki, paintball czy splatmaster – każda opcja jest dostępna. Skontaktuj się z nami by ustalić szczegóły i omówić sposób zapłaty.
#urodziny #Zabawa #Paintball #niesiedźwdomu #bawsiędobrze #KameleonPaintball #Radom #Końskie #Bryzgów #Polska #Przysucha #Białobrzegi #Zwoleń #Skaryszew #imprezy #osiemnastki #poligony #ogniska #prezent #upominek #pomysłnaprezent